Polski

AktualnościNowe produkty w ofercie

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Thyssenkrupp Materials France wprowadzamy do oferty firmy Wiertmet stabilizatory wiertnicze w szerokim zakresie średnic oraz obciążniki Heavy Weight Drill Pipe.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt.

25.05.2015Przeniesienie wydziału DR

W wyniku oddania do użytku nowej hali produkcyjnej wydział Remontowo - Produkcyjny został przeniesiony do Biecza, ul. Tumidajskiego 9 - dawna betoniarnia

08.05.2015Nowy projekt Strony

Zapraszamy do zapozniania się z nowym serwisem internetowym. Znajdą tu Państwo aktualną ofertę usług i produktów oferowanych przez firmę WIERTMET.

01.05.2015
Badania nieniszczące   Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do szerokiej oferty handlowej firmy Wiertmet nową usługę badań nieniszczących konstrukcji w oparciu o system ASASD, który powstał w ramach realizacji projektu „Autorski System Analizy Sygnałów Diagnostyki Obrazowej do badań nieniszczących konstrukcji” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1.4 Wsparcie projektów celowych.
Autorski System Analizy Sygnałów Diagnostyki Obrazowej (ASASD) do badań nieniszczących konstrukcji jest systemem do analizy sygnałów z nowoczesnych systemów diagnostyki obrazowej. System umożliwia wspieranie operatorów jak również wspomaganie w procesie podejmowania decyzji przy ocenie wyników badań nieniszczących. Opracowanie i wdrożenie do użytkowania oprogramowania pozwoliło na automatyzację procedur pomiarowych, jednolite podejście do oceny wyników, zmniejszenie błędów w analizie wyników spowodowanych np. zmęczeniem operatora. W przypadku monitorowania obiektów technicznych (lub periodycznego diagnozowania) oprogramowanie pozwala na automatyczną ocenę wyników (porównywanie z poprzednimi wynikami) oraz generowanie raportów o zwiększeniu lub braku zmiany rozmiaru uszkodzenia.

Ankieta dla sektora firm przemysłowych korzystających w swojej działalności z usług badań nieniszczące konstrukcji


Zapraszamy do galerii zdjęć