Polski

AktualnościPrzeniesienie wydziału DR

W wyniku oddania do użytku nowej hali produkcyjnej wydział Remontowo - Produkcyjny został przeniesiony do Biecza, ul. Tumidajskiego 9 - dawna betoniarnia

08.05.2015Nowy projekt Strony

Zapraszamy do zapozniania się z nowym serwisem internetowym. Znajdą tu Państwo aktualną ofertę usług i produktów oferowanych przez firmę WIERTMET.

01.05.2015
Produkty   Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy WIERTMET Sp. z o.o., oferuje szeroką gamę produktów związanych z wiertnictwem gazowym i naftowym oraz hydrogeologicznym.
W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania dla wiertnictwa płuczkowego - kompletne obiegi płuczkowe z całym wymaganym osprzętem - takim jak stanowiska przygotowania płuczki, leje zasypowe, odpiaszczacze, odmulacze, degazatory, zawory denne itp.
W naszej ofercie znajdują się również wkłady do stołów wiertniczych, podbudowy, mostki wieżowe, wieżomaszty.
Produkujemy również łaczniki rurowe - dzięki zastosowaniu obrabiarek sterowanych numerycznie jesteśmy w stanie wykonać łączniki w dowolnym zakresie gwintów w rozmiarach 2 3/8'' do 20''.


   Nasz zakład produkuje również kadzie odlewnicze wraz z trawersami transportowymi. Zakres wyprodukowanych do tej pory kadzi obejmuje małe kadzie o pojemnościach od 600kg do dużych kadzi o pojemnościach 25 ton.
Każdą kadź dostosowujemy do potrzeb klienta i wyposażamy je w ręczne mechanizmy wylewania jak również w napęd elektryczny z przeniesieniem napędu poprzez przekładnie planetarne.

   Zajmujemy się też produkcją naziemnych zbiorników paliwowych montowanych na ramie. Zbiorniki posiadają wszystkie niezbędne dokumenty, włączając w to odbiory i protokoły UDT. Zbiorniki uzbrajamy w osprzęt taki jak pompy paliwowe, filtry, węże na zwijadłach, zawory przelewowe i oddechowe, listwy pomiarowe, itp. Zakres pojemności do indywidyalnego ustalenia (ze względu na gabaryty transportowe maksymalna pojemność zbiornika na ramie wynosi 50 m3)