Polski

AktualnościPrzeniesienie wydziału DR

W wyniku oddania do użytku nowej hali produkcyjnej wydział Remontowo - Produkcyjny został przeniesiony do Biecza, ul. Tumidajskiego 9 - dawna betoniarnia

08.05.2015Nowy projekt Strony

Zapraszamy do zapozniania się z nowym serwisem internetowym. Znajdą tu Państwo aktualną ofertę usług i produktów oferowanych przez firmę WIERTMET.

01.05.2015
O nas   Historia firmy "WIERTMET" sięga lat 50-tych ubiegłego stulecia. W roku 1953 powstała w Libuszy Baza Rurowa założona przez Przedsiębiorstwo Poszukiwań Nafty i Gazu w Jaśle. Zadaniem Bazy była obsługa wiertni przy pracach wiertniczych.
   Z dniem 1 grudnia 2001 roku w ramach restrukturyzacji przemysłu naftowego wydzielono ze struktur PNiG w Jaśle Bazę Rurową w Libuszy, na jej majątku utworzona została spółka "WIERTMET" i samodzielnie rozpoczęła działalność kontynuując dotychczasowy profil działalności.
   Obecnie firma "WIERTMET" rozszerzyła profil wykonywanych prac i wykonuje usługi w zakresie badań nieniszczących oraz obróbki mechanicznej i ślusarsko-spawalniczej.
   Z zakładem jest się na dobre i na złe, wspólnie przeżywa się sukcesy i niepowodzenia. Wspólny też przyświeca cel w dążeniach do osiągnięcia perfekcyjnej jakości, konkurencyjności na rynku. Aspiracje te są realne, a cele sukcesywnie osiągane dzięki zaangażowaniu całej załogi i wspólnej trosce o losy zakładu i jego rozwoju.
   Gromadzone przez lata doświadczenia, stałe doskonalenie umiejętności pozwoliły na osiągnięcie wysokiego poziomu jakości naszych produktów.
   Sukces zakładu to działanie i zaangażowanie załogi, czerpiącej satysfakcje z pracy, która zapewnia rozwój indywidualny i zespołowy. Procentuje to wytwarzaniem produktów o jakości spełniającej oczekiwania klientów przy efektywnej kontroli oraz stałym doskonaleniu załogi.
   Obecnie zatrudniamy ponad 70 osób i współpracujemy z kilkunastoma firmami z Polski, przyczyniamy się do wzrostu zatrudnienia w regionie. Takie podejście gwarantuje rozwój zakładu oraz umacnia naszą pozycje na rynku.