Polski

AktualnościPrzeniesienie wydziału DR

W wyniku oddania do użytku nowej hali produkcyjnej wydział Remontowo - Produkcyjny został przeniesiony do Biecza, ul. Tumidajskiego 9 - dawna betoniarnia

08.05.2015Nowy projekt Strony

Zapraszamy do zapozniania się z nowym serwisem internetowym. Znajdą tu Państwo aktualną ofertę usług i produktów oferowanych przez firmę WIERTMET.

01.05.2015
Zbiorniki płuczkowe   Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kompletnych obiegów płuczkowych, w skład których wchodzą zbiorniki robocze, zapasowe, marszowe, ssące, a także stanowiska przygotowania płuczki wiertniczej.

Realizujemy projekty dostosowując je do aktualnych potrzeb zamawiającego poprzez opracowanie dokumentacji wykonawczej. Produkujemy również zbiorniki na podstawie dokumentacji powierzonej.

Zakres produkcji obejmuje zarówno małe pojednycze zbiorniki jak również układy płuczkowe o pojemnościach 400 m3 i większych.

   Zbiorniki uzbrajamy w zależności od zamówienia w osprzęt własnej produkcji (mieszadła płuczki z atestem ATEX, pistolety płuczkowe, desandery, degazatory) lub w osprzęt produkowany przez czołowe światowe koncerny przemysłu naftowego (Mi Swaco, National Oilwell Varco).
Proces produkcji zbiorników obejmuje również czyszczenie strumieniowo-ścierne (piaskowanie) do uzyskania klasy czystości Sa 2,5 oraz trójwarstwowe malowanie obejmujące wysokocynkowy podkład oraz farby epoxy oraz poliuretanowe gwarantujące długotrwałą ochronę antykorozyjną.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gdzie znajdą Państwo przykładowe realizacje.

Bootstrap Slider