Wiertmet Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań i urządzeń dla przemysłu wiertniczego. Od wielu lat udoskonalamy proces produkcyjny dzięki czemu możemy zaoferować Państwu wyroby najwyższej jakości. Do grona naszych zadowolonych klientów należą czołowe światowe koncerny przemysłu naftowego.

Nasze usługi

Armatura wysokociśnieniowa

Projektowanie i wykonastwo armatury wysokociśnieniowej, produkcjęzbiorników wysokociśnieniowych podlegających odbiorowi UDT.

Spawanie konstrukcji stalowych

Nad poprawnością zleconych prac czuwa doświadczona załoga, na czele z Europejskim Inżynierem Spawalnictwa (EWE).

Napawanie materiałów

Jesteśmy certyfikowanym aplikatorem materiałów amerykańskiej firmy ARNCO - technologia 150XT.

Remonty urządzeń

Dział Remontowo - Produkcyjny świadczy usługi remontu maszyn i urządzeń wiertniczych i nie tylko.

Obróbka metali

Oferujemy świadczenie usług w zakresie obróbki metali

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do szerokiej oferty handlowej firmy Wiertmet nową usługę badań nieniszczących konstrukcji w oparciu o system ASASD, który powstał w ramach realizacji projektu Autorski System Analizy Sygnałów Diagnostyki Obrazowej do badań nieniszczących konstrukcji współfinansowanego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1.4 Wsparcie projektów celowych.

Autorski System Analizy Sygnałów Diagnostyki Obrazowej (ASASD) do badań nieniszczących konstrukcji jest systemem do analizy sygnałów z nowoczesnych systemów diagnostyki obrazowej. System umożliwia wspieranie operatorów jak również wspomaganie w procesie podejmowania decyzji przy ocenie wyników badań nieniszczących.

Opracowanie i wdrożenie do użytkowania oprogramowania pozwoliło na automatyzację procedur pomiarowych, jednolite podejście do oceny wyników, zmniejszenie błędów w analizie wyników spowodowanych np. zmęczeniem operatora. W przypadku monitorowania obiektów technicznych (lub periodycznego diagnozowania) oprogramowanie pozwala na automatyczną ocenę wyników (porównywanie z poprzednimi wynikami) oraz generowanie raportów o zwiększeniu lub braku zmiany rozmiaru uszkodzenia.

Ankieta dla sektora firm przemysłowych korzystających w swojej działalności z usług badań nieniszczące konstrukcji